Eiropas lietu eksperti

Atpakaļ uz skolu

Kā eksperts akcijā var iesaistīties ikviens, kas ikdienā nodarbojas ar Eiropas Savienības jautājumiem, strādājot Eiropas Savienības institūcijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, nevalstiskajā sektorā vai privātajā sektorā, strādājot pie nozaru politikām, realizējot ES finansētus projektus vietējās kopienās, nacionālā vai starptautiskā mērogā.

Eksperti akcijai „Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2022” aicināti pieteikties no 21. marta līdz 20. maijam, aizpildot tiešsaistes anketu vai, rakstot uz e-pastu atpakaluzskolu@esmaja.lv

Galvenais ir katra paša vēlme dalīties ar jauniešiem sevis pieredzētajā un sasniegtajā. Eksperti var izvēlēties apmeklēt kādu no izglītības iestādēm, kas būs jau pieteikusies dalībai akcijā, vai viesoties savā bijušajā skolā, vai arī apmeklēt jebkuru citu Latvijas izglītības iestādi. Pēc eksperta pieteikšanās akcijas organizatori sazināsies, lai nodrošinātu vizītes plānošanu un īstenošanu, sniegtu visu iespējamo atbalstu.

Aicinam ekspertus uz informatīvu tiešsaistes semināru par akciju “Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti”. Tas būs vērojams trešdien, 6. aprīlī pl. 13.00 Eiropas Savienības māja Facebook lapā.

Semināra ieraksts pēc pasākuma būs pieejams arī ES mājas YouTube kanālā.

 

Lai palīdzētu ekspertiem sagatavoties vizītei izglītības iestādē, piedāvājam sekojošus materiālus:

Prezentācijas veidne

Informatīva prezentācija, lai sagatavotos vizītei

Prezentācija - Eiropas Savienības vērtības

Prezentācija - Jauniešu iespējas

Prezentācija - Eiropas zaļā kursa īstenošana

Prezentācija - Savienība, kas tiecas uz augstākiem mērķiem

Prezentācija - Informācija un drošība digitālajā laikmetā

 

Atskats uz daļu no 2020. gadā notikušajām akcijas vizītēm lasāms izglītības iestāžu un ekspertu publicētajos materiālos: