Izglītības iestādes

Katru gadu pavasarī Eiropas lietu eksperti dodas uz izglītības iestādēm Latvijā, lai jauniešiem stāstītu par savu darba ikdienu un Eiropas Savienības aktualitātēm. Daļai ekspertu tā ir atgriešanās dzimtās skolas sienās, kur iesākās viņu karjeras ceļš, tomēr akcijas ietvaros eksperti labprāt apciemo arī skolas, kurās mācās viņu bērni vai skolas, kuras ir pieteiktas dalībai akcijā.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" ietvaros Eiropas lietu eksperti viesojās vairāk nekā 120 izglītības iestādēs Rīgā un 60 citās apdzīvotās vietās visā Latvijā. Akcijas vizītes skolās notika no marta sākuma līdz maija beigām, tomēr visvairāk vizīšu norisinājās laikā no 7. līdz 10. maijam, kad izglītības iestādēs tiek atzīmēti 9. maija – Eiropas dienas svētki.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" vizīšu norises vietas

Latvijas karte , Atpakaļ uz skolu , skolu vizītes , izglītības iestādes

Latvijas izglītības iestādes dalībai akcijā „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" bija iespējams pieteikt laikā no 11. februāra līdz 8. martam, aizpildot tiešsaistes anketu. Akcijas koordinatori informēja skolas pārstāvi, kolīdz kāds eksperts pieteicās uz plānoto vizīti, palīdzot norunāt vizītes precīzo norises laiku un citus nepieciešamos organizatoriskos jautājumus. Kā katru gadu, izglītības iestādēm akcijas ietvaros tika arī nodrošināti informatīvie un atbalsta materiāli eksperta vizītes rīkošanai.