Mācību stūrītis

“Mācību stūrītis” ir tiešsaistes vietne, kurā atrodamas prezentācijas, publikācijas, spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību. Materiāli sagatavoti dažādām vecuma grupām. Skolotāji šeit var smelties iedvesmu, lai bagātinātu mācību priekšmetu stundu saturu un palīdzētu skolēniem daudzveidīgā un saistošā veidā izzināt Eiropu. Zemāk ir pieejami vērtīgi un diskusiju raisoši materiāli par Eiropas jautājumiem. Pārējie materiāli pieejami šeit.
 

Bilde

Par Eiropas Savienību
Lejupielādēt pptx un pdf formātā

Eiropas Savienības arhitektūra no tās pirmsākumiem līdz mūsdienām. Informatīvs materiāls, kas strukturēti un vieglā valodā paskaidro, kā darbojas un ko dara Eiropas Savienība (ES).

Šī prezentācija atgādinās par ES radītajām iespējām un vērtībām. Tā arī izskaidros, kā Eiropas Savienība izlieto savu naudu. Tiks aplūkoti piemēri, kā ES reaģē uz dažādiem izaicinājumiem, stiprinot sadarbību aizsardzības un drošības jomā.

Informācija noderēs ikvienam, kurš vēlas sniegt prezentāciju par Eiropas Savienību – miera un labklājības garantu. Slaidus varat izmantot bez maksas vai autortiesību ierobežojumiem.
 

Bilde

Eiropa īsumā
Lejupielādēt pptx formātā

Vai zināt, kāda Eiropai saistība ar Mēnesi? Sengrieķu mitoloģijā Mēness dievieti Eiropu nolaupīja dievu valdnieks Zevs, kas bija pārvērties par baltu vērsi. Pasaules daļa Eiropa nosaukta viņas vārdā. Šajā prezentācijā “Eiropa īsumā” jums būs iespēja uzzināt interesantus faktus arī par modernās Eiropas vēsturi, kultūru, vērtībām un ES iestādēm. Tā noderēs ikvienam, kas grib sagatavot radošu diskusiju un izskaidrot, kas ir Eiropa, kā izveidojusies Eiropas Savienība un ko tā dara ikviena cilvēka labā.

Šo informāciju varat izmantot bez maksas un bez autortiesību ierobežojumiem.

Pārējie materiāli pieejami šeit.