Ievietots: 30. Septembris, 2021
Vebinārs par digitālās veselības tēmu

Šogad Covid-19 ārkārtas seku dēļ digitālā medicīna ir piedzīvojusi eksponenciālu pieaugumu, un daudzi tehnoloģiskie un organizatoriskie sasniegumi, kas, iespējams, būtu ieviesti nākamajos gados, ir jau pabeigti un ieviesti. Reizē ar Covid-19 ārkārtas situācijas risināšanu mēs sagaidām, ka šī jaunā nozare vairs nebūs vienkārši nepieciešamība, bet kļūs par daļu no jaunas normas, iezīmējot jaunas ēras sākumu digitālajā veselībā!
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā aicina uz vebināru sērijas "Digitālā transformācija" ceturto vebināru “Digitālā transformācija: kā ārstēsimies pēc 5 gadiem?”, kas norisināsies 11. oktobrī plkst. 12.00 – 13.30 ZOOM platformā. 
Aicinām iepriekš pieteikties vebināram šajā saitē.  Piesakoties Jūs, saņemsiet tiešraides vebināra ZOOM saiti.
Vebinārā savu viedokli paudīs: 
•    Māris Dreimanis, Nacionālā veselības dienesta konsultants, tēma "Digitālās veselības attīstība"
•    Andris Baumanis, ģimenes ārsts, E-veselības lietotāju padomes vadītājs, tēma “E-veselība šodien un rīt”
•    Stella Lapiņa AS "Veselības centru apvienība" un SIA " Centrālā laboratorija" valdes priekšsēdētāja, tēma “Veselības centru apvienības pilotprojekts: augstas raudzes ārstu konsultācijas reģionos”  
•    Andrē Ničmans (André Nitzschmann), SIA "DATAMED" ārējais konsultants, Digitālās veselības biedrības dibinātājs, tēma “Pacients un viņa ceļš kopējā Eiropas veselības datu telpā”
Vebināru ievadīs Mārtiņš Zemītis, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks. 
Semināru moderēs Armands Gūtmanis, Meta Advisory Latvijā direktors