Izglītības iestādes

Katru gadu Eiropas lietu eksperti akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti" ietvaros tiekas ar Latvijas izglītības iestāžu skolēniem un studentiem, lai stāstītu par savu darba ikdienu un Eiropas Savienības aktualitātēm. Daļai ekspertu tā ir atgriešanās dzimtās skolas sienās, kur iesākās viņu karjeras ceļš, tomēr akcijas ietvaros eksperti labprāt apciemo arī skolas, kurās mācās viņu bērni vai skolas, kuras ir pieteiktas dalībai akcijā.

Reaģējot uz Covid-19 radītājiem izaicinājumiem, akcijas norise no 2020. gada pavasara ir tikusi pārcelta uz 2020. gada rudens semestri – Eiropas lietu ekspertus aicinot ar jauniešiem tikties laika posmā no 2. novembra līdz 4. decembrim.

Akcijā ir aicinātas iesaistīties pamata, vispārējās, profesionālās un augstākās izglītības iestādes, kuras darbojas Latvijas teritorijā. Izglītības iestādes dalībai akcijā varēja pieteikt laikā no 28. septembra līdz 16. oktobrim, aizpildot tiešsaistes anketu.  Akcijas koordinatori informēs skolas pārstāvi, kolīdz kāds eksperts būs pieteicies uz plānoto vizīti, palīdzot norunāt vizītes norises laiku un citus nepieciešamos jautājumus.

 

2019. gadā Latvijas izglītības iestādēs viesojās 123 Eiropas lietu eksperti no 62 dažādām institūcijām, to struktūrvienībām un organizācijām. Vizītes norisinājās vairāk nekā 120 izglītības iestādēs Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Cēsīs, Kuldīgā, Jelgavā un vēl 55 citās apdzīvotās vietās visā Latvijā, kopumā vizītēs apciemojot vairāk nekā 7000 skolēnu un studentu.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" vizīšu norises vietas

Latvijas karte , Atpakaļ uz skolu , skolu vizītes , izglītības iestādes

 

 

Ievietots: 19. oktobris, 2020