Izglītības iestādes

Katru gadu Eiropas lietu eksperti dodas uz izglītības iestādēm Latvijā, lai skolēniem un studentiem stāstītu par savu darba ikdienu un Eiropas Savienības aktualitātēm. Daļai ekspertu tā ir atgriešanās dzimtās skolas sienās, kur iesākās viņu karjeras ceļš, tomēr akcijas ietvaros eksperti labprāt apciemo arī skolas, kurās mācās viņu bērni vai skolas, kuras ir pieteiktas dalībai akcijā.

Reaģējot uz Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas apstākļiem un potenciālajiem attīstības scenārijiem, akcijas norise no 2020.gada pavasara ir pārcelta uz 2020.gada rudeni. Līdz ar to, arī izglītības iestāžu pieteikšana dalībai akcijā ir pārtraukta. Pieteikšanās process tiks turpināts septembrī.  

Vienlaikus, ja izglītības iestādes pārstāvis ar Eiropas lietu ekspertu personīgi ir vienojies par vizītes rīkošanu aprīļa otrajā pusē vai maijā, tā joprojām var tikt organizēta. Šādā gadījumā, lūdzu, informējiet arī akcijas koordinatoru, lai saņemtu pieeju vizītes organizēšanai nepieciešamajiem atbalsta materiāliem (padomu dokuments, informatīvā plakāta sagatave un akcijas logo fails).

 

 

2019. gadā Latvijas izglītības iestādēs viesojās 123 Eiropas lietu eksperti no 62 dažādām institūcijām, to struktūrvienībām un organizācijām. Vizītes norisinājās vairāk nekā 120 izglītības iestādēs Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Cēsīs, Kuldīgā, Jelgavā un vēl 55 citās apdzīvotās vietās visā Latvijā, kopumā vizītēs apciemojot vairāk nekā 7000 skolēnu un studentu.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2019" vizīšu norises vietas

Latvijas karte , Atpakaļ uz skolu , skolu vizītes , izglītības iestādes

 

 

Ievietots: 26. marts, 2020