ES Mobilais zināšanu ekspresis 8. jūlijā piestās Zvejnieksvētkos Rojā

Ievietots: 3. Jūlijs, 2017

Sestdien, 8. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 18.00 Rojā, Ostas ielā, auto stāvlaukumā pie pludmales aicinām apmeklēt Eiropas Savienības (ES) Mobilo zināšanu ekspresi – aizraujošām spēlēm aprīkotu autobusu, kurā lieli un mazi var sajust, sadzirdēt un iepazīt Eiropas valstis.

Mobilajā zināšanu ekspresī aicinām izzināt Eiropas daudzveidību – uzzināt par ES valstu sadarbību, atpazīstot augļus, ko Latvija importē no citām valstīm, risināt šifrētu rēbusu un piedalīties atraktīvā spēlē par ES valstu kultūru, simboliem un ēdieniem.

Gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie visas dienas garumā varēs piedalīties spēlē „ES erudīts”, būvējot pēc iespējas augstāku zināšanu un sadarbības torni. Plkst. 18.00 tiks noskaidrots spēles uzvarētājs, kurš saņems saldumu grozu.

Aktīvākajiem dalībniekiem dāvanā piemiņas balvas un pozitīvs enerģijas lādiņš!

Apmeklētājus Mobilajā zināšanu ekspresī gaidīs un kopā ES spēles izdzīvos Eiropas kustības Latvijā un Eiropas Savienības mājas konsultanti – Eiropas lietu eksperti.

Ieeja – bezmaksas.

Šajā vasarā ES Mobilais zināšanu ekspresis durvis apmeklētājiem vēl vērs Valmieras pilsētas svētkos 29. jūlijā.

Ikdienā uzzināt vairāk par Eiropas Savienību aicinām Eiropas Savienības mājā un Europe Direct informācijas centros dažādās Latvijas pilsētās: Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Rīgā, Rēzeknē, Valmierā, Gulbenē, Alūksnē un Madonā.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone,

Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,

t. 67085446,

e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.