Projektu rakstīšanas nodarbības iesācējiem - 3. nodarbība

12.11.2019.
17:00
-
19:00
Pasākuma tips
Visiem interesentiem
Rīkotājs
EKP/EPS/EPIB
Tālrunis
67085445

Eiropas Savienības mājā no 29. oktobra līdz 19. novembrim ik otrdienu no plkst. 17.00 līdz 19.00 Laumas Celmas vadībā notiks praktiskas nodarbības iesācējiem par projektu rakstīšanu un ES finansējuma piesaisti. 

Veiksmīgu projektu pamatā ir kvalitatīvi un pamatoti pieteikumi. Nodarbības būs īpaši noderīgas nevalstisko un citu organizāciju pārstāvjiem bez priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes projektu rakstīšanā un ES fondu finansējuma piesaistīšanā. 

Projektu izstrādes, organizēšanas un vadības praktiķe, biedrības “Sadarbības platforma” valdes priekšsēdētāja Lauma Celma vadīs četras nodarbības:

  • 29. oktobrī – Projekta ideja un mērķis, pieteikuma saturiskā izstrāde
  • 5. novembrī – Budžeta izstrāde un finanšu vadība, dažādu dokumentu izstrāde un lietvedība.
  • 12. novembrī – Personālvadība, riski.
  • 19. novembrī – Finanšu piesaistes iespējas un principi, aktuālie projektu konkursi. 

Lauma Celma dalīsies pieredzē, kādas ir biežāk novērotās nepilnības projektu pieteikumu aizpildīšanā un problēmas projektu īstenošanas laikā, kā arī piedāvās iespēju dalībniekiem, pildot praktiskus uzdevumus, iegūt pamatzināšanas par projekta vadību no mērķa definēšanas līdz finanšu piesaistei.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas. Vietu skaits pasākumos ir ierobežots (katrā grupā 30 dalībnieki).

Uz katru nodarbību pieteikšanās notiek atsevišķi. Interesenti var pretendēt uz dalību visās, vienā vai pāris nodarbībās.

Papildu informācija