Itāļu valodas vakars

22.09.2020.
17:30
-
19:00
Afiša
Pasākuma tips
Visiem interesentiem
Rīkotājs
Latvijas Itāļu valodas pasniedzēju asociācija/EKP/EPS/EPB
Tālrunis
67085445

Atzīmējot Eiropas valodu nedēļu, no 21. līdz 25. septembrim ik vakaru Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā būs iespēja piedalīties radošās nodarbībās un iepazīt Eiropas valodu daudzveidību, ES valstu kultūru un tradīcijas.

Nodarbībās aicinām ieklausīties valodu skanējumā, iemācīties pateikt nozīmīgus vārdus un frāzes, kā arī, iespējams, gūt iedvesmu kādu no šīm valodām apgūt padziļināti! Pasākumi piemēroti interesentiem bez šo valodu priekšzināšanām.

Otrdien, 22. septembrī, plkst. 17.30 sadarbībā ar Latvijas Itāļu valodas pasniedzēju asociāciju notiks radošs itāļu valodas vakars “Raksturs, žesti un ģērbšanās stils itāļu kino”. Nodarbības laikā būs iespēja skatīties itāļu kino šedevru fragmentus, kopā iemācīties itāliski nosaukt dažādus apģērba gabalus un krāsas. Un, protams, žestikulēt ar rokām! Nodarbību vadīs itāļu valodas pasniedzēji Madara Komarovska un Leonards Varžinskis.

Reģistrācija uz itāļu valodas vakaru slēgta!
Vēl ir brīvas vietas uz sarunu par multilingvismu.

Vietu skaits pasākumos ir ierobežots (katrā pasākumā 15 vietas), tāpēc aicinām pieteikties, rakstot uz info@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445. Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.