22.11.2023.
10:00
-
04.12.2023.
17:00
plakāts
Pasākuma tips
Visiem interesentiem
Rīkotājs
Gruzijas vēstniecība Latvijas Republikā
Tālrunis
67213136

30 years of Georgia-Latvia diplomatic relations

Latvia Border Silhouette With National Flag Contour Country On Geography  Map Stock Illustration - Download Image Now - iStockFile:Flag map of Georgia.svg - WikipediaGruzijas-Latvijas diplomātiskajām attiecībām - 30

 

 

 

 

Although geographically Latvia and Georgia are separated by quite a large distance, it must be admitted that both countries have historically felt close to each other and are united by sincere friendship between both nations for years and centuries. Latvia and Georgia share common historical background and common European values, excellent political and people-to-people relations.

Diplomatic relations between Georgia and Latvia were established on March 11, 1993.

This exhibition will tell you about well-known Latvians in Georgia and Georgians in Latvia. There are many more examples, but we chose the most notable personalities who left their footprints in the history of Georgian-Latvian relations.

 

 

Lai arī ģeogrāfiski Latviju un Gruziju šķir diezgan liels attālums, jāatzīst, ka abas valstis gadiem un gadsimtiem ilgi vieno veiksmīga sadarbība un sirsnīga draudzība. Latvijai un Gruzijai ir kopīgs vēsturiskais fons un kopīgas eiropeiskas vērtības, ka arī lieliskas politiskās un cilvēku savstarpējās attiecības.

Diplomātiskās attiecības starp Gruziju un Latviju tika nodibinātas 1993. gada 11. martā.

Šī izstāde pastāstīs par ievērojamiem latviešiem Gruzijā un gruzīniem Latvijā. Šādu piemēru ir daudz, bet mēs izvēlējāmies nozīmīgākās personības, kas atstājušas savas pēdas Gruzijas un Latvijas attiecību vēsturē.

 

30 Year

 

 

 

 

Izstāde ir skatāma bez maksas Eiropas Savienības mājas darba laikā no 9.00 līdz 18.00 darba dienās. Izstāde var nebūt pieejama ES mājā notiekošo pasākumu laikā.