18.07.2024.
15:00
-
17:00
Pasākuma tips
Visiem interesentiem
Rīkotājs
ANO Jauniešu delegātu programma
Tālrunis
27742637

Diskusija "Brīvi dažādībā: diskusija par trans un nebināro personu labklājību Latvijā" pulcēs četrus ievērojamus runātājus, kuri piedalīsies sarunā par būtiskiem jautājumiem saistībā ar trans un nebināro personu dzīvi Latvijā.

Piedalīsies:

  1. Psihologs, kas specializējas LGBT saistītās problēmās – Runātājs dalīsies ar savu pieredzi un zināšanām par mentālās veselības problēmām un izaicinājumiem, ar ko saskaras trans un nebināri cilvēki, kā arī piedāvās risinājumus, kā veicināt viņu labklājību.
  2. Jauniešu aktīviste – Viņa sniegs ieskatu jauniešu pieredzē un izaicinājumos, daloties ar savu personīgo stāstu un cīņu par tiesībām un pieņemšanu sabiedrībā.
  3. LGBT organizācijas pārstāvis – Runātājs iepazīstinās ar organizācijas darbu, mērķiem un sasniegumiem, kā arī izklāstīs, kāda atbalsta sistēma ir pieejama trans un nebināriem cilvēkiem Latvijā.
  4. Akadēmiskā eksperte – Eksperte analizēs pētījumus un datus, sniedzot akadēmisku skatījumu uz trans un nebināro personu situāciju, un piedāvās ieteikumus politikas veidotājiem un sabiedrībai.

Diskusija sniegs plašu skatījumu uz trans un nebināro personu labklājību Latvijā, uzsverot nepieciešamību pēc iekļaujošas un atbalstošas sabiedrības.