Par projektu

Mobilais zināšanu ekspresis jau piekto gadu viesojās tuvās un tālās, lielās un mazās Latvijas skolām. Katru gadu vairāk nekā 3000 sākumskolas skolēni iesaistās atraktīvā un izzinošā programmā par Eiropas Savienību: tiek meklētas atbildes, spēlētas spēles, izprasta sākumskolas skolēna pilsoniskā atbildība, atsaukti atmiņā labie darbi un uzzināts daudz jauna un interesanta, piemēram, uz jautājumu "Kurš šorīt pamodās Eiropas Savienībā?" ikviens nu smiedamies atbild ar pārliecinošu "ES"!

2019. gada Mobilā zināšanu ekspreša programma "Zinu, protu, daru - Latvijā, Eiropā un pasaulē!" bija jaunu zināšanu un brīnumu pilna! Tās izveidē ir piedalījās iluzionists Robijs Trankalis!

Jaunas zināšanas šogad veda uz:
Jaunogres vidusskolu, Ozolnieku vidusskolu, Jaunpils vidusskolu, Pilsrundāles vidusskolu, Friča Brīvzemnieka pamatskolu, Jēkabpils 2.vidusskolu, Salas vidusskolu, Salaspils 1.vidusskolu, Edgara Kauliņa Lielvārdes vidusskolu, Rīgas Valda Zālīša sākumskolu, Jaunpiebalgas vidusskolu, Gulbenes sākumskolu, Ilūkstes Raiņa vidusskolu, Krāslavas pamatskolu, Tukuma 2.pamatskolu, Valmieras sākumskolu un Līgatnes novada vidusskolu.

Sekojiet Mobilā zināšanu ekspreša gaitām Facebook – Mobilais zināšanu ekspresis  

2016-2019, Mobilais zināšanu ekspresis viesojies skolās

Vēsture

Tā mums gāja 2018.gadā - Pase Pašiņš

Ieskatam neliels video - 2017.gads un mazliet no sarunas ar skolēniem, taču programma katru gadu cita - Es pats