Kas ir Eiropas Savienības māja?

Iesūtīts: 15. Aprīlis, 2020
Aicinām ņemt vērā, ka šī informācija, iespējams, jau ir novecojusi.

Eiropas Savienības māja Rīgā vienā ēkā apvieno institūcijas, kas sniedz informāciju par Eiropas Savienības jautājumiem Latvijā: Eiropas Parlamenta biroju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas.

Eiropas Savienības moto ir „Vienoti dažādībā!”. Mēs atzīstam un cienām katru tautu, tās valodu un kultūras atšķirības. Eiropas Savienības mājā veidojam vienotu Eiropas publisko telpu, dodot informācijas un zināšanu iegūšanas, kā arī izteiksmes un līdzdalības iespējas.

ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabas durvis ikvienam interesentam vēra 2010. gadā. Šeit jūs varat saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, aplūkot izstādes, kā arī piedalīties dažādos bezmaksas pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros un nodarbībās, radošajās darbnīcās, kino vakaros, izrādēs. 

Uzzini vairāk par pasākumiem!

Eiropas Savienības māja ir arī platforma jūsu rīkotiem notikumiem un izstādēm. Piedāvājam bezmaksas telpas organizācijām, kas vēlas rīkot savus pasākumus, kas saistīti ar ES tematiku – konferences, diskusijas, projektu sanāksmes u.c. Mākslas istaba ir piemērota dažādu žanru izstāžu rīkošanai.

Piesaki savu pasākumu par ES tematiku!

Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Kategorija