Tēva dienas festivālā spēlēs un sarunās izzini Eiropas Savienību!

Ievietots: 29. Augusts, 2017
Tēva dienas festivālā spēlēs un sarunās izzini Eiropas Savienību!

Tēva dienas festivālā, kas notiks 9. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Vērmanes dārzā, Rīgā, lieli un mazi aicināti izzināt Eiropas Savienību (ES).

Nāc un saliec Eiropas puzli, uzzini par radošajām darbnīcām bērniem un citiem vērtīgiem pasākumiem, kas drīzumā notiks Eiropas Savienības mājā.

Bērnus aicinām krāsot, zīmēt un pildīt aizraujošus uzdevumus par ES dalībvalstīm, savukārt pieaugušos – atminēt rēbusu.

Mobilitāte, brīvprātīgais darbs, studijas, prakses iespējas, darbs ES institūcijās un jebkuri tevi interesējoši jautājumi par Eiropas Savienību – nāc un jautā, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas!

 

Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā vienuviet atrodas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas. ES mājā var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros, radošajās darbnīcās, kino vakaros, kā arī apmeklēt izstādes, kultūras pasākumus un iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un vēsturi.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone,

Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,

t. 67085446,

e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv