Rūpējoties par jūsu un mūsu drošību, Eiropas Savienības māja apmeklētājiem un klātienes pasākumu norisei uz laiku slēgta

Ievietots: 26. Janvāris, 2021
ES māja slēgta. Konsultācijas pa tālruni 67085445 vai e-pastu esmaja@esmaja.lv.

Ņemot vērā vīrusa Covid-19 izplatību, Eiropas Parlamenta birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, rūpējoties par apmeklētāju un darbinieku veselību, informē par Eiropas Savienības mājas publisko telpu (informācijas centrs 1. stāvā un pasākumu telpas 2. stāvā) slēgšanu apmeklētājiem un pasākumu rīkošanai.

Eiropas Parlamenta birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā seko situācijai un ievēro nacionālo institūciju norādījumus. Lēmums par Eiropas Savienības mājas telpu atvēršanu apmeklētājiem tiks publicēts esmaja.lv.

Ar pasākumu rīkotājiem, kuri augstāk minētajā laikā jau rezervējuši telpas Eiropas Savienības mājā, sazināsimies personīgi.

Eiropas Savienības mājas darbinieki turpinās attālināti sniegt informāciju un konsultācijas, kā labāk izmantot ES tiesības un iespējas darba dienās no plkst. 9 līdz 18.

Aicinām:

 • Zvanīt pa tālruni 67085445
 • Rakstīt uz esmaja@esmaja.lv
 • Sazināties sociālajos medijos: 
 • Piedalīties ES mājas organizētajos tiešsaistes pasākumos!
  Aktuālā informācija un pasākumu kalendārs: esmaja.lv/pasakumi
 • Iepazīt Eiropu Rīgā – līdz pat 31. jūlijam aicinām piedalīties jaunajā orientēšanās spēlē pilsētvidē!
  Dodies ceļojumā un iepazīsti Eiropu Rīgā! Atrodi un izzini interesantas, ar Eiropas Savienības dalībvalstīm un Austrumu partnerības valstīm saistītas vietas galvaspilsētā. Izpēti, kā ar Eiropas Savienības fondu atbalstu Rīgas ēkas atjaunotas, siltinātas un kļuvušas videi draudzīgākas. Noskaidro spēlē, vai Rīga kļūst zaļāka un digitālāka?
  Pildot radošus uzdevumus, piedzīvo, cik dažāda, bet vienota ir Eiropas Savienības dalībvalstu vēsture, kultūra un tradīcijas. Vai zaļās un digitālās Eiropas idejas un risinājumi satiekas Rīgā? Uzzini spēlē!
  Kā spēlēt? 

Eiropas Savienības māja Rīgā vienā ēkā apvieno institūcijas, kas sniedz informāciju par Eiropas Savienības jautājumiem Latvijā: Eiropas Parlamenta biroju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas un citas publiski pieejamas telpas pasākumu, kas saistīti ar ES tematiku, norisei.