Redzi citādi – piedalies taktilās glezniecības radošajā darbnīcā

Ievietots: 21. Maijs, 2019
cilvēks glezno

Sestdien, 1. jūnijā, no plkst. 12.00 līdz 13.30, aicinām ģimenes kopā ar bērniem un ikvienu interesentu apmeklēt sociālā uzņēmuma “BlindArt” taktilās glezniecības radošo darbnīcu “Redzēt citādi!”
Pasākums notiks ES mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Redze ir viena no svarīgākajām cilvēka maņām, bet kas notiek, kad tās nav? Sociālā uzņēmuma “BlindArt” taktilās glezniecības darbnīcā būs iespēja iepazīt dzirdes, taustes un iztēles nozīmi. 
Pārsteidziet sevi un citus, piedaloties aizraujošajā un izglītojošajā darbnīcā! 
Pasākumā būs ievadlekcija, iztēles asināšana ar glezniecības veida un tēmas izvēli, maņu darbināšana ar īpašajām “BlindArt” BurBur sapņu brillēm un citiem palīglīdzekļiem, kā arī pārsteidzošais “wow” brīdis. Piesakies un iemācies redzēt citādi arī Tu!

Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.


“BlindArt” ir sociāla biznesa ideja, kuras mērķis ir sniegt atbalstu neredzīgajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iedvesmot viņus lielākiem mērķiem.  Projekts radīts Latvijā 2007. gadā, kad notika pirmās radošās darbnīcas un izstādes. Arī citur pasaulē ir radušās līdzīgas iniciatīvas, kurās neredzīgie cilvēki un cilvēki ar īpašām vajadzībām rada vērtīgus mākslas darbus plašākai sabiedrībai.
Darbnīcu rīko sociālais uzņēmums “Blind Art” sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju. 

Sociālā uzņēmējdarbība ļauj risināt sociālās problēmas ar biznesa instrumentiem – uzņēmumi ražo preces vai sniedz pakalpojumus ar mērķi risināt sociālu problēmu, nevis ar mērķi gūt finansiālu labumu uzņēmuma īpašniekiem. Līdz 2022. gadam Latvijā sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumu atbalstam pieejams ES grantu finansējums 12 miljonu eiro apmērā. Programmu īsteno Labklājības ministrija un ALTUM.
Uzzini vairāk