“Mācību stūrītis” – spēles, konkursi, uzdevumi, testi par Eiropas Savienību

Ievietots: 15. Februāris, 2021
Attels

“Mācību stūrītis” ir tiešsaistes vietne, kurā atrodamas prezentācijas, publikācijas, spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību (ES). Materiāli sagatavoti dažādām vecuma grupām. Tie ir īpaši noderīgi attālināto mācību laikā - skolotāji šeit var smelties iedvesmu, lai bagātinātu mācību priekšmetu stundu saturu un aicinātu skolēnus daudzveidīgā un interaktīvā veidā izzināt Eiropu.

Pamatskolas un vidusskolas skolēniem īpaši interesants būs dažādu spēļu piedāvājums, ko var spēlēt gan vienatnē, gan kopā ar draugiem, piemēram, spēle “Laika mašīna”, kur, vadot kosmosa kuģi uz pareizo atbildi jāmēģina izvairīties no meteorītiem, vienlaicīgi iespējams pārbaudīt savas zināšanas par ES vēsturi. Izklausās vienkārši? Spēlei ir divi grūtības līmeņi, kas izaicinās pārliecināties, cik veiksmīgs kosmosa kuģa pilots esi Tu! 

Vai esiet dzirdējuši par Eiropas zaļo kursu? Mācību stūrītis piedāvā izzināt Eiropas zaļā kursa tēmas aizraujošā veidā, un kas ir pats labākais – spēles var spēlēt kopā ar draugiem. Uzaiciniet draugus izmēģināt šo spēli par bioloģisko daudzveidību vai par klimata pārmaiņām un izmantojot jauniegūtās zināšanas, lai rūpētos par vidi sev apkārt! 

Mācību stūrītī atradīsiet arī dažādas viktorīnas un iedvesmojošas bērnu grāmatas, piemēram, audio grāmatu “Anna mācās jaunu valodu”, kas domāta bērniem no 3-6 gadiem. 

Interaktīvus mācību materiālus un citu noderīgu informāciju varat atrast arī ES mājas projektu sadaļā.