Lielās spēles “Darām kopā” nedēļas īpašais uzdevums no 30. aprīļa līdz 6. maijam

Ievietots: 30. Aprīlis, 2021
Attels

Mēs gribam būt videi draudzīgāki. Padomāsim, vai tiešām nepieciešams pirkt jaunas lietas? Labāk salabosim, atjaunosim un izmantosim atkārtoti! Tā ir daļa no aprites ekonomikas, kurā katram no mums ir būtiska loma. Tāpēc - mainām ikdienas paradumus un ķeramies klāt Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā nedēļas uzdevuma

Atrodiet mājās vai tuvējā apkārtnē kādu salūzušu, nolietotu vai šķietami nederīgu lietu un atdzīviniet to saremontējiet, sašujiet, salīmējiet, saskrūvējiet vai izdomājiet tai citu pielietojumu. Paveikto aplieciniet ar divām fotogrāfijām – priekšmets pirms pārmaiņām un pēc uzdevuma izpildes. Fotogrāfijām pievienojiet īsu aprakstu.

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā pasniegs balvas 5 komandām - dāvanu kartes 50 eiro vērtībā galda spēļu iegādei veikalā Brain Games. Dāvanu karšu saņēmēji tiks noskaidroti izlozē. Izlozē piedalīsies komandas, kuras uzdevumu veikušas norādītajā laikā, un būs izpildījušas uzdevuma nosacījumus - iesūtījušas apliecinošas fotogrāfijas un īsu padarītā aprakstu. Uzvarētāji tiks paziņoti 7. maijā. Ar balvu ieguvējiem sazināsimies personīgi.

Reģistrē savu ģimeni spēlei šeit. Plašāka informācija par spēles uzdevumiem: http://skauti.lv/liela-spele-uzdevumi/