Kā izdzīvot internetā? Otrā sērija: Kā nenozagt bildes un video?

Ievietots: 6. Aprīlis, 2021
Attels

Nav nepieciešams aizpeldēt interneta bezdibeņos, lai atrastu sev tīkamu bildi, ko “iepostot” sociālos tīklos, lai tos padarītu košākus un interesantākus. Kā nekā paaudžu paaudzēm tiek nodots senlatviešu teiciens - atrasts nav zagts. Ja jau tik daudz bilžu un video ir viegli un brīvi atrodami virtuālajā vidē, tad loģiski šķiet, ka tikpat viegli un brīvi tie ir izmantojumu pašu vajadzībām. Taču vai tiešām tas viss ir tik vienkārši?

Sadarbībā ar Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes Studentu pašpārvaldi 13.aprīlī plkst. 18.30 Tevi aicinām uz diskusijas cikla “Kā izdzīvot internetā?” otro sēriju “Kā nenozagt bildes un video?”. Diskusiju cikla otrajā sērijā “Kā izdzīvot internetā?” būs dota iespēja apspriest fotoattēlu un video vietu autortiesību vidē, to tiesisko aizsardzību, pareizu izmantošanu, kā arī citus aktuālus ar tēmu saistītus jautājumus. Diskusijas beigās varēsi arī uzdod sev interesējošus jautājumus mūsu kompetentajiem ekspertiem.

Lai pieteiktu dalību otrajai sērijai, aizpildi dalības anketu līdz 12. aprīļa plkst. 18.00. Dalību diskusijai var pieteikt jebkurš interesents neatkarīgi no tā vai apmeklēta kāda no iepriekšējām diskusijas sērijām.

“Kā izdzīvot internetā?” ir trīs sēriju diskusiju cikls, kurā studenti kopā ar izraudzītiem ekspertiem vienosies kopīgā diskusijā, lai veicinātu izpratni un gūtu jaunus ieskatus par aktuālām, internetā bieži sastopamām tēmām un problēmām.