Ievietots: 9. Novembris, 2022
Bilde

Kā pieteikties darbam Eiropas Savienības (ES) institūcijās un kļūt par ES pastāvīgo darbinieku – ierēdni? Kādus testus, kur un kad jāaizpilda? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs ES Karjeras vēstnieks Uldis Šalajevs. Pasākums notiks trešdien, 16.novembrī, no plkst. 13:00 līdz 14:30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.


Vai vēlaties strādāt Eiropas Savienības institūcijās kādā no 27 ES dalībvalstīm vai citviet pasaulē un būt par vienu no ES ierēdņiem, kurš plāno, ievieš un uzrauga ES nozaru politikas? Esat gatavs strādāt daudzkultūru komandā un pastāvīgi atjaunināt savas profesionālās zināšanas? Jums ir pieredze starptautisko attiecību, jurisprudences, tulka vai tulkotāja, komunikācijas speciālista, ekonomista, auditora, IT inženiera vai citā specialitātē?


Piesakieties darbam ES institūcijās jau šogad un kļūstiet par ES darbinieku! Lai uzsāktu karjeru ES institūcijās, ir jāpiesakās un jākārto EPSO organizētos atklātā konkursa (Administratora - AD/Asistenta – AST) testus.


Izziņas nodarbībā ES mājā ikvienam interesentam būs iespēja noskaidrot, kur, kad un kādā veidā vislabāk kārtot EPSO AD un AST testus. Lektors U.Šalajevs ieteiks, kādas stratēģijas pielietot, un rādīs, kādus uzdevumus jāizpilda. Būs iespēja uzzināt arī par prakses iespējām ES institūcijās un aģentūrās.