Ineses Eglītes gleznu izstāde “Krāsu simfonija “Atklāsme””

Ievietots: 29. Septembris, 2018
Ineses Eglītes gleznu izstāde “Krāsu simfonija “Atklāsme””

Līdz 29.oktobrim Eiropas Savienības mājā apskatāma Iecavas novada amatiergleznotājas Ineses Eglītes gleznu izstāde “Krāsu simfonija ”Atklāsme””.

Liela daļa izstādē redzamo darbu tapuši pašmācības ceļā, viena gada laikā, jo savu pirmo gleznu autore radīja 2016.gada rudenī, savā piecdesmitajā dzīves gadā. Pēc viena gada gleznošanas prasmju apgūšanas empīriskā ceļā autore pievienojās Iecavas novada nevalstiskās organizācijas - biedrības “RaDam”- rīkotajām gleznošanas nodarbībām pedagoģes Intas Paulsones vadībā. Biedrības “RaDam” darbības pamatmērķis ir aktivizēt un atbalstīt sabiedrību pieaugušo mūžizglītības kultūras un mākslas jomā.

Eiropas Savienības mājā redzamie darbi bija izstādīti šī gada janvārī Iecavas novada Edvarta Virzas bibliotēkā, Iecavā, un šobrīd ir kā autores atskats uz paveikto laika periodā no 2016.rudens līdz 2018.gada vasarai, un vienlaikus ir kā aicinājums laikabiedriem nekad neapstāties pie apgūtā, jo iemācīties ko jaunu var jebkurā vecumā. Gleznas tapušas eļļas tehnikā uz audekla, un ir autores eksperimenti par dažādām tēmām ­– jūru, ziediem, kluso dabu.