Ievietots: 12. Septembris, 2023
Afiša

Par ikgadēju tradīciju kļuvusi Eiropas Komisijas priekšsēdētājas Urzulas fon der Leienas uzruna septembrī, kad tiek izdarīts kopsavilkums par paveikto Eiropas Savienībā un izvirzītas darba prioritātes nākamajam gadam. Šogad runai par Stāvokli Savienībā (SOTEU) aicinām pievienoties 13. septembrī plkst.10.00. 

Ikgadējā runa par stāvokli Savienībā vienkopus dod ieskatu visās ES aktualitātēs:

1) pārskats par to, kā Eiropas Savienībai klājies ar izvirzīto mērķu sasniegšanu – kādi ir bijuši izaicinājumi, un kā mēs kopīgiem spēkiem esam tos risinājuši visdažādākajās jomās;
2) ieskats nākamā gada darba prioritātēs – kam vislielākā uzmanība tiks pievērsta 2024. gadā un ko darīsim iecerētā sasniegšanai;
3) iedvesmojoši piemēri un stāsti par to, kādi ir eiropiešu panākumi, dažādu iniciatīvu rezultāti u.c.

Kā līdzdarboties?

Papildiniet tiešraides skatīšanos ar praktisku uzdevumu - ES mājas izveidotās krustvārdu mīklas minēšanu. Krustvārdu mīklas atminējumi var kalpot kā rosinājums tālākai izziņai, kā arī atslēgas vārdi diskusijai par Eiropas Savienības prioritātēm un aktualitātēm (mīklas atminējums “Eiropas Savienība” veidosies automātiski; diemžēl rīks to parāda ar mazajiem burtiem).

Tāpat aicinām aktīvi piedalīties tiešraidē, atbildot uz sli.do jautājumiem. Ceram, ka šie instrumenti lieti noderēs jūsu darbā!

Sli.do pieejams tikai 13.septembrī: #runa2023

Krustvārdu mīkla pieejama līdz 30.septembrim vai līdz tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits.

Attēls, kurā ir raksts, kvadrāts, pikselis, dizains

Apraksts ģenerēts automātiski


Kur skatīties uzrunu?


SOTEU mājaslapa (kurā būs pieejama arī uzrunas tiešraide) ar noderīgu un visaptverošu informāciju atrodama šeit: Atzīmējiet savā kalendārā – runa par stāvokli Savienībā 2023! (europa.eu)

Aicinām sekot aktualitātēm arī EK pārstāvniecības sociālo mediju kontos: (EK pārstāvniecība 🇪🇺🇱🇻 (@EiropasKomisija) / X (twitter.com)Facebook un/ vai Eiropas Komisija Latvijā (@eiropaskomisija) • Instagram photos and videos)