Ievietots: 28. Jūnijs, 2021
Icebreakers

Tieši 100 dienas pirms studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāla “Icebreakers’21”, 30. jūnijā, ikviens interesents ir aicināts pievienoties festivāla ieskaņas pasākumam “100 Days ‘til Breaking the Ice”. Pasākums būs pieejams apmeklētājiem gan klātienē, gan arī tiešraidē “Icebreakers” Facebook lapā. Icebreakers’21 ieskaņas pasākuma mērķis ir “pavērt” priekškaru tēmām, par kurām tiks plašāk diskutēts festivālā šī gada 8. oktobrī, kā arī aktualizēt nepieciešamību pēc jaunām biznesa idejām, pārmaiņām un inovācijām. Dalība pasākumā ir bez maksas. 

Studentu un jauno profesionāļu biznesa iespēju festivāls “Icebreakers'21” šoruden norisināsies jau ceturto reizi. Festivāla pastāvēšanas laikā tas ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem starptautiskajiem uzņēmējdarbības notikumiem Latvijā un Baltijas reģionā, piedāvājot plašu programmu jaunajiem biznesa censoņiem. Šogad pasākuma galvenais vadmotīvs būs "Jaunas nākotnes meklējumos", akcentējot nepieciešamību pēc pārmaiņām, inovācijām, attīstības un spējas pielāgoties mūsdienu mainīgajiem apstākļiem.

Ieskaņas pasākumā 30. jūnijā no plkst. 17.00 līdz 20.00 plānota Baltijas valstu universitāšu ekspertu diskusija par nākotnes tendencēm izglītībā, jaunuzņēmumu pārstāvju diskusija par inovācijām medicīnas nozarē, kā arī pieredzes stāsts par biznesa idejas attīstīšanu līdz reālam produktam. Pasākums norisināsies angļu valodā. 

  • 17.00 - 17.15 Pasākuma atklāšanā uzrunas vārdus teiks arī Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks Mārtiņš Zemītis
  • 17.15 - 17.45 Paneļdiskusija “Future Trends in Education”, kurā piedalās Linda Daniela, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāne, Audronė Telešienė, Datu analīzes un arhivēšanas centra vadītāja un Kauņas Tehniskās universitātes profesore un Janika Leoste, Tallinas universitātes Izglītības zinātņu skolas biznesa sadarbības un inovāciju galvenā speciāliste. Diskusiju moderēs Mārtiņš Daugulis, TVNET žurnālists un Rīga Stradiņš Universitātes lektors. 
  • 17.45 - 18:15 Paneļdiskusija “Innovations and Future Prospects in Medicine” Dovydas Matuliauskas, “Ligence” līdzdibinātājs un finanšu direktors. Diskusiju moderēs Ieva Treija, Tech & Innovations PR & Communications.
  • 18.15 - 18.45 Fireside chat "Product-led Growth in a Startup", kurā piedalās Mikus Krams, “Lokalise” finanšu direktors un moderators Ansis Egle, TVNET GRUPA mārketinga vadītājs. 
  • 18:45 - 19:30 Diskusija “Green and Digital Europe – How Is It Related to My Well-being?” Piedalās Mārtiņš Zemītis, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks un moderators Vilhelms Karlsons.

Pasākuma laikā norisināsies arī tiešsaistes meistarklase par dizaina domāšanu. Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots. Meistarklasi organizēs uzņēmums "Design Elevator", un tās apmeklētājiem būs iespēja praktiski izzināt dizaina domāšanas metodes. Arī šī aktivitāte norisināsies angļu valodā. Pieteikšanās un detalizētāka informācija atrodama šeit.

 Kā jau ziņots iepriekš, oktobrī plānotā festivāla centrālais notikums jeb kulminācija ir Biznesa ideju konkurss, kur studentiem būs iespēja iegūt 10 000 EUR sava biznesa attīstīšanai, prezentējot ideju festivāla ekspertu žūrijai.