ES mājā lekcija par darba un prakses konkursiem ES institūcijās

Ievietots: 24. Aprīlis, 2017

Kādi ir aktuālie Eiropas Personāla atlases biroja atklātie konkursi? Kā pieteikties darbam ES institūcijās? Kā sagatavoties testiem un darba intervijām? Kādi līgumi tiek slēgti ar potenciālajiem darbiniekiem? Kuras ES institūcijas un aģentūras piedāvā prakses iespējas? 

Sestdien, 29. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28 atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniegs vieslektors Uldis Šalajevs.

Eiropas Personāla atlases birojs (European Personnel Selection Office – EPSO) organizē atklāto konkursu (Administratora – AD/Asistenta – AST) testus un atlasa darbiniekus ES iestādēm un aģentūrām. Pēc tam katra institūcija var pieņemt darbiniekus no EPSO atlasīto pretendentu vidus.
Lekcijā ikvienam interesentam būs iespēja noskaidrot, kādi ir aktuālie konkursi un kā notiek kandidātu atlase, kur, kad un kādā veidā vislabāk kārtot AD un AST testus. Uldis Šalajevs ieteiks, kādas stratēģijas pielietot, un rādīs, kādus uzdevumus jāizpilda. Būs iespēja uzzināt arī par prakses iespējām ES institūcijās un aģentūrās.
U. Šalajevs ir stažējies Eiropas Parlamentā un strādājis Eiropas Ārējās darbības dienestā. Kopš 2015. gada strādā Eiropas Komisijas preses dienestā Briselē. Uldis Šalajevs ir absolvējis Ērgļu arodvidusskolu, Avansas Universitāti Nīderlandē un Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Informācijas tehnoloģiju fakultāti.

Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikšanās tiešsaistē: https://goo.gl/forms/D7YJvH4f9phl3Pih2.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija

Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
Tālr. 67085446,
E-pasts: anita.jansone@esmaja.lv