ES mājā bezmaksas nodarbība par sociālās uzņēmējdarbības atbalsta iespējām

Ievietots: 15. Janvāris, 2019
Nodarbības afiša

Lai izzinātu, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, un kādu atbalstu tās attīstībai iespējams saņemt Latvijā, Eiropas Savienības māja un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija 24. janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 rīko nodarbību „Sociālā uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātam”. Pasākums notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Nodarbībā varēs iepazīties ar veiksmīgiem sociālās uzņēmējdarbības piemēriem. Turpinājumā – darbs grupās, meklējot risinājumu sociālām problēmām ar biznesa audeklu (business canva) palīdzību. Kā apzināt problēmu, noformulēt risinājumu un ietvert to biznesa valodā? Noslēgumā – informācija par šobrīd aktuālajām atbalsta iespējām un ES grantu finansējumu.

Pasākums būs īpaši piemērots tiem, kam jau ir radusies sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, un nepieciešamas zināšanas, informācija un praktisks padoms tālāko soļu speršanai. 

Nodarbību vadīs Liene Reine-Miteva, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore.

Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Sociālā uzņēmējdarbība ir neatņemama ES daudzveidīgās sociālās tirgus ekonomikas sastāvdaļa. Tā ļauj risināt sociālās problēmas ar biznesa instrumentiem – uzņēmumi ražo preces vai sniedz pakalpojumus ar mērķi risināt sociālu problēmu, nevis ar mērķi gūt finansiālu labumu uzņēmuma īpašniekiem.

Līdz 2022. gadam Latvijā sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumu atbalstam pieejams ES grantu finansējums 12 miljonu eiro apmērā. To nodrošina Labklājības ministrijas un ALTUM programma “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”.

Informācija par sociālo uzņēmējdarbību un ES atbalsta instrumentiem (angļu valodā).

 

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
Tālr. 67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.