ES mājā 30. oktobrī projektu rakstīšanas nodarbība iesācējiem

Ievietots: 22. Oktobris, 2018
Nodarbības afiša

Eiropas Savienības māja 30. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina apmeklēt praktisku nodarbību par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaisti. Pasākums notiks ES mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Veiksmīgu projektu pamatā ir kvalitatīvi un pamatoti pieteikumi. Nodarbība būs īpaši noderīga nevalstisko un citu organizāciju pārstāvjiem bez priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes projektu rakstīšanā un ES fondu finansējuma piesaistīšanā.

Projektu izstrādes, organizēšanas un vadības praktiķe, biedrības “Sadarbības platforma” valdes priekšsēdētāja un projektu vadītāja Lauma Celma stāstīs, kas ir projekts un kā noteikt, vai tiešām projekts ir piemērotākais pastāvošās problēmas risinājums. Kāda ir projekta pieteikuma pamatstruktūra un būtiskākie pieteikuma izstrādes pamatprincipi? Kā veiksmīgi plānot projekta aktivitātes un budžetu, lai īstenotu idejas un sasniegtu vēlamos rezultātus?

Lauma Celma dalīsies pieredzē, kādas ir biežāk novērotās nepilnības projektu pieteikumu aizpildīšanā un problēmas projektu īstenošanas laikā. Noslēgumā lektore informēs par aktuālajiem projektu konkursiem.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš

Eiropas Savienība piešķir finansējumu dažādiem projektiem un programmām, kas nodrošina finansiālu atbalstu lauksaimniekiem, studentiem, zinātniekiem, NVO, uzņēmumiem, pilsētām, reģioniem un daudziem citiem, piemēram, šādās jomās: reģionu un pilsētu attīstība, nodarbinātība, sociālā integrācija, lauksaimniecība un lauku attīstība, jūrlietu un zivsaimniecības politika, pētniecība un inovācija, humānā palīdzība.

Pārskats par ESfinansējuma programmām, Finanšu ministrijas ES fondu informācijas resurss.

 

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
Tālr. 67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv