Ievietots: 20. Maijs, 2021
Pasakuma_attels

81% Latvijas uzņēmumu atzīst, ka ir apzinājuši iespējas samazināt savu ietekmi uz vidi, taču reālas pārmaiņas tiem traucē ieviest galvenokārt zināšanu, valsts atbalsta un inovāciju pieejamības trūkums, liecina Pasaules Dabas Fonda, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) un uzņēmuma “BeBetter” kopīgi veiktā pētījuma dati.

Lai iedrošinātu uzņēmumus aktīvāk domāt par to, kā samazināt savu oglekļa pēdu, kļūt energoefektīvākiem un klimatam draudzīgākiem, otrdien, 25. maijā no plkst. 15.00 līdz 16.30 Pasaules Dabas Fonds sadarbībā ar ES māju un InCSR rīko tiešsaistes paneļdiskusiju  “Klimatneitralitāte un uzņēmējdarbība”. Diskusijas mērķis ir rosināt diskusiju, dalīties pieredzes stāstos un sniegt noderīgus padomus uzņēmējiem par to, kā attīstīt to darbību klimatneitralitātes virzienā.

Diskusijā piedalīsies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā ekonomikas padomnieks Mārtiņš Zemītis, Vides un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece vides aizsardzības jautājumos Alda Ozola un Pasaules Dabas Fonda valdes priekšsēdētājs Uģis Rotbergs. Diskusijā privāto sektoru pārstāvēs AS “Balticovo” komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps un AS “Cēsu alus” valdes priekšsēdētāja Eva Sietiņsone. Sarunu moderēs InCSR vadītāja Dace Helmane.

Pasākumā īpaši aicināti piedalīties uzņēmēji, nozaru asociāciju un citu organizāciju pārstāvji. Pievienoties sarunai tiešsaistē varēs ikviens interesents Pasaules Dabas Fonda Facebook, InCSR Facebook, ES mājas Facebook lapās. Saite uz pasākumu pieejama šeit.
 
Plašāka informācija: Elza Ozoliņa, Pasaules Dabas Fonda Zaļais birojs programmas vadītāja, eozolina@pdf.lv