Diskusija par Eiropas Enerģētikas savienību – aktualitātes, mērķi un izaicinājumi

Ievietots: 1. Februāris, 2018

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Attīstības finanšu institūcija Altum 2018. gada 2. februārī aicina piedalīties diskusijā par Enerģētikas savienību Eiropai – aktualitātēm, mērķiem un izaicinājumiem. Diskusijā piedalīsies Eiropas Komisijas priekšsēdētāja vietnieks Marošs Šefčovičs.

Diskusija notiks no plkst. 11.00 - 12.15, ALTUM konferenču zālē (Doma laukums 4). Diskusija notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Reģistrācija pasākumam un saviesīgas sarunas pie kafijas no 10.30. Ierobežotā vietu skaita dēļ aicinām apstiprināt dalību diskusijā līdz 2018. gada 29. janvārim, elektroniski eiropasnakotne@repute.lv vai zvanot pa tālruni + 371 22050907Diskusijā varēs piedalīties tikai dalībnieki, kas būs reģistrējušies.

Diskusijas par Eiropas nākotni notiek visā Eiropā. To mērķis ir stiprināt saikni ar sabiedrību un uzklausīt iedzīvotāju viedokli par Eiropas nākotni un aktuāliem jautājumiem ES dienaskārtībā, tādēļ Eiropas Komisija organizē atklātu diskusiju ciklu ar iedzīvotājiem visās ES dalībvalstīs.

Sekojiet sociālajos tīklos un uzziniet vairāk: #EUdialogues ec.europa.eu/citizens-dialogues