Ievietots: 8. Jūlijs, 2022
vasaras piedzīvojumi

Eiropas Savienības māja jūlijā uzsāk sociālo mediju kampaņu “Atpūties un ceļo droši Eiropas Savienībā”, kuras ietvaros iespējams laimēt ceļojumu uz Briseli!

Visa mēneša garumā savos sociālo mediju kontos dalīsimies ar noderīgu informāciju par drošu ceļošanu un priekšrocībām pārvietojoties Eiropas Savienībā, kā arī sniegsim padomus un idejas, kā doties piedzīvojumos videi draudzīgi un kur apskatīt aizraujošas Eiropas kultūrvietas, pilsētas un dabas takas. Lai ceļotājs justos droši, atgādināsim, kur iespējams atrast informāciju par to, ja brauciens ar lidmašīnu, autobusu, kuģi vai vilcienu aizkavējas, kā nepieciešamības gadījumā saņemt konsulāro palīdzību vai medicīnisko aprūpi kā attiecīgās valsts iedzīvotājiem.

Kampaņas ietvaros, sadarbībā ar Eiropas Parlamentu esam sagatavojuši īpašu konkursu, kurā būs iespējams laimēt ceļojumu uz Briseli!

Konkursa dalībnieki varēs laimēt ceļojumu uz Briseli šī gada 12.-14.oktobrī, sadarbībā ar Eiropas Parlamenta deputātu, Transporta un tūrisma komitejas priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku! Brauciena laikā varēs:

  • iepazīties ar Briseli kā vienu no Eiropas Parlamenta darba vietām;
  • uzzināt par Parlamenta deputātu prioritātēm un iedzīvotāju iespējam ietekmēt lēmumu pieņemšanu;
  • satikt jaunus domubiedrus!

Balvas ieguvējam tiks segti ceļa un viesnīcas izdevumi.

Kādi ir konkursa noteikumi?

Konkursa dalībniekam ir jāspiež “like” Eiropas Savienības Mājas Facebook kontam un rūpīgi jāseko līdzi visiem ierakstiem jūlijā, gandrīz katrā no tiem slēpsies pavediens, lai varētu atminēt konkursa atslēgvārdu, kurš atklāsies mēneša beigās.

Aicinām sekot līdzi jaunumiem, lai vasara izdotos piedzīvojumiem bagāta!