Aptauja par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas sadarbību ES mājā Latvijā

Ievietots: 6. Februāris, 2017

Eiropas Parlamenta Informācijas biroji un Eiropas Komisijas pārstāvniecības visās 28 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīs sadarbojas, lai informētu sabiedrību par ES jautājumiem.

Gandrīz visās valstīs – arī Latvijā – sadarbību apliecina ES mājas. Tajās atrodas abu institūciju biroji un regulāri notiek ES jautājumiem veltīti pasākumi visplašākajai publikai. Rīgā ES māja atrodas Aspazijas bulvārī 28.

Kopš 2010.gada janvāra ES mājā Rīgā darbojas arī informācijas centrs – ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabas. Tur ikviens interesents var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros, radošajās darbnīcās, kino vakaros, kā arī apmeklēt izstādes, kultūras pasākumus un iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un vēsturi. Līdzīgi informācijas centri darbojas arī vairumā citu ES dalībvalstu.

Priecāsimies, ja piedalīsieties tiešsaistes aptaujā  EUSurvey par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas sadarbību. Lai piedalītos un paustu viedokli par abu institūciju sadarbību Latvijā, kā arī ES mājas atpazīstamību, aizpildiet anketu (angļu valodā):
https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EuropaHouseSurvey#