Akcija "Atpakaļ uz Skolu / Atpakaļ uz Universitāti 2021"

Ievietots: 13. Aprīlis, 2021
Attels

Akcija „Atpakaļ uz Skolu / Atpakaļ uz Universitāti” 2021. gadā norisinās no 12. aprīļa līdz 14. maijam. Tās laikā Eiropas Savienības institūciju darbinieki, valsts un pašvaldības iestāžu pārstāvji, NVO aktīvisti un citi Eiropas lietu eksperti tiešsaistē tiksies ar jauniešiem no visas Latvijas, lai paplašināt skolēnu un studentu skatījumu uz Eiropas Savienību.

Izglītības iestādes dalībai akcijā iespējams pieteikt līdz 23. aprīlim. Plašāka informācija pieejama apakšsadaļā izglītības iestādēm. 

Aicinājumu ekspertiem skatīt šajā saitē.

"Atpakaļ uz Skolu / Atpakaļ uz Universitāti 2021" Eiropas lietu ekspertu seminārs norisināsies 14. aprīlī plkst. 15.00. Aicinām ekspertus skatīties Facebook tiešraidi, semināri tiks publicēti Klubs "Māja" YouTube kanālā.”Vairāk par semināru skatīt šajā saitē.

Akciju „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar  jaunatnes organizāciju „Klubs „Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”.

Akcijas „Atpakaļ uz skolu / Atpakaļ uz universitāti 2020"  koordinators: Raivis Gunārs Tauriņš, e-pasts: aus@klubsmaja.lv, tālr. nr.: +371 25451199