20. maijā psiholoģes Līgas Bernātes lekcija „Pašapziņa” – vebinārs „Sarunu skolā LAMPA”

Ievietots: 14. Maijs, 2020
Afiša

Kāpēc atkarība no sociālajiem tīkliem bieži vien padara mūs un mūsu bērnus “nelaimīgus”? Kā pašam neiekrist sociālo tīklu “dubulto standartu” tīklos? Kā pasargāt bērnus, atbalstīt veselīgas pašapziņas veidošanos?

Vebinārā 20. maijā no plkst. 15.00 līdz 16.30 mēģināsim saprast, kas īsti ir pašapziņa, kad un kā tā sāk veidoties. Runāsim par to, cik liela nozīme pašapziņā ir attiecībām ar citiem un kādām tām jābūt. Pieskarsimies emocionālajām vajadzībām un tam, vai tās var apmierināt, pavadot laiku pie ekrāniem. Kā arī noskaidrosim, vai un cik daudz ekrāni un sociālie mediji bērniem ir vajadzīgi, un kādēļ tie mūs tā piesaista.

Nodarbību vadīs Līga Bernāte – psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Ģimenes psiholoģijas centrā LĪNA, kas strādā gan ar bērniem, gan pieaugušajiem. Papildus Līga savā darbā izmanto smilšu spēles terapijas metodi, EMDR un Theraplay, vada grupu nodarbības bērniem vai bērniem ar vecākiem. Līga ir mamma trīs bērniem.

Dalība vebinārā ir bezmaksas, reģistrējies šeit.

Lai runātu par darba un ģimenes dzīves līdzsvarošanu, kā arī citām vecākiem un aprūpētājiem būtiskām tēmām, psiholoģes Līgas Bernātes lekcijas „Sarunu skolā LAMPA” notiek sadarbībā ar Eiropas Savienības māju. Nodarbības tapušas arī sadarbībā ar British Council Latvia.

Elastīga darba organizēšana – variēšana ar darba laiku, iespēja strādāt attālināti – ir kļuvusi par nepieciešamību. Lielāka saskaņa starp darba un ģimenes dzīvi ir īpaši būtiska šobrīd, bet būs arī vēlāk, kad atgriezīsimies savās ierastajās darba vietās. Eiropas Savienība atbalsta un veicina darbavietu pārveidi par ģimenei draudzīgām, lai vecākiem būtu nodrošinātas labākas iespējas apvienot darba un aprūpes pienākumus. Ar jauno iniciatīvu – direktīvu par darba un privātās dzīves līdzsvaru vecākiem un aprūpētājiem – Eiropas Savienība arī cenšas veicināt labāku aprūpes pienākumu sadalīšanu starp sievietēm un vīriešiem.

„Sarunu skola LAMPA” ir praktisku nodarbību cikls, kuru laikā ikviens var gūt praktiskas iemaņas labākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem. Sarunu skolas nodarbības var apmeklēt ikviens interesents, iepriekš piesakoties bezmaksas biļetei, tiklīdz ir atvērta pieteikšanās konkrētajai nodarbībai. Plašāka informācija.