Metodiskie ieteikumi Eiropas vēstures stundu vadīšanai tiešsaistē

Ievietots: 3. Novembris, 2020
smaidīgu cilvēku grupa

Eiropas Savienības vēstures arhīvs, atzīmējot Robēra Šūmana deklarācijas 70. gadadienu, ir izveidojis multilingvālu izstādi “Eiropa un eiropieši no 1950. gada līdz mūsdienām”. Tas ir saistošs un kontekstuāls ieskats Eiropas vērtību, brīvības ideju un Eiropas Savienības organizāciju, institūciju izveidē un attīstībā. 

Pēc Eiropas Savienības mājas aicinājuma B.hist, M.ed. Edgars Bērziņš, vēstures skolotājs, Eiropas Vēstures skolotāju biedrības biedrs, raidījuma “Vēstures skolotājs” vadītājs, izstrādāja ieteikumus pedagogiem un izglītības metodiķiem darbam ar šīs izstādes materiāliem mācību procesā (Portfolio), kā arī Eiropas vēstures stundas norises plānu.
Portfolio apkopoti ieteikumi, kurās Latvijas un pasaules vēstures un sociālo zinību tēmās materiālus integrēt. Ieteikumi ir balstīti uz izglītības standartu (pamatskola, vidusskola) prasībām, sasniedzamos rezultātus saistot ar izstādes materiāliem atbilstošām tēmām.

2020. gada 29. oktobrī Edgars Bērziņš Talsu Valsts ģimnāzijas 12. klasēm tiešsaistē vadīja nodarbību “Eiropa un eiropieši no 1950. gada līdz mūsdienām”, sniedzot arī noderīgus padomus par stundas norisi.

Laipni aicinām iepazīties ar Portfolio apkopotajiem materiāliem, kā arī noskatīties E. Bērziņa vadītās tiešsaistes stundas video ierakstu.

Novēlam gūt idejas un iedvesmu materiālu izmantošanai mācību procesā! 

bukleta vāks dažadi cilvēki