ES Mobilais zināšanu ekspresis 1. jūlijā piestās festivālā „Lampa”

Ievietots: 28. Jūnijs, 2017

Sarunu festivāla „Lampa” otrajā dienā – sestdien, 1. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 19.30 Cēsu pils parka centrālajā laukumā aicinām apmeklēt Eiropas Savienības (ES) Mobilo zināšanu ekspresi – aizraujošām spēlēm aprīkotu autobusu, kurā lieli un mazi var sajust, sadzirdēt un iepazīt Eiropas valstis.

Mobilajā zināšanu ekspresī aicinām izzināt Eiropas daudzveidību – uzzināt par ES valstu sadarbību, atpazīstot augļus, ko Latvija importē no citām valstīm, risināt šifrētu rēbusu un piedalīties atraktīvā spēlē par ES valstu kultūru, simboliem un ēdieniem.

Gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie visas dienas garumā varēs piedalīties spēlē „ES erudīts”, būvējot pēc iespējas augstāku zināšanu un sadarbības torni. Plkst. 18.00 tiks noskaidrots spēles uzvarētājs, kurš saņems saldumu grozu.

Aktīvākajiem dalībniekiem dāvanā piemiņas balvas un pozitīvs enerģijas lādiņš!

Apmeklētājus Mobilajā zināšanu ekspresī gaidīs un kopā ES spēles izdzīvos Eiropas kustības Latvijā un Eiropas Savienības mājas konsultanti – Eiropas lietu eksperti.

Sarunu festivāla „Lampa” mērķis ir iesaistīt Latvijas cilvēkus sabiedriskajos un politiskajos procesos, rosināt vēlmi uzzināt un izzināt vairāk. Festivālu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS. Pasākumu programma: www.festivalslampa.lv.

Ieeja festivālā ir bezmaksas.

Šajā vasarā ES Mobilais zināšanu ekspresis vēl durvis apmeklētājiem vērs Zvejnieksvētkos Rojā 8. jūlijā un Valmieras pilsētas svētkos 29. jūlijā.

Ikdienā uzzināt vairāk par Eiropas Savienību aicinām Eiropas Savienības mājā un Europe Direct informācijas centros dažādās Latvijas pilsētās: Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Rīgā, Rēzeknē, Valmierā, Gulbenē, Alūksnē un Madonā.

 

Papildu informācija:

Anita Jansone,

Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,

t. 67085446,

e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv