Ievietots: 1. Jūlijs, 2024
Plakats

No 1. jūlija mainās ES mājas darba ikdiena.

ES māja joprojām ir vieta, kur tiekamies diskusijās un semināros par ES jautājumiem, kopā iepazīstam daudzveidīgās Eiropas kultūras bagātības un rīkojamies, lai veidotu labāku nākotni. Turpmāk, saistībā ar ES mājas pakalpojumu reorganizāciju, aicinām turpmāk izmantot šādus saziņas veidus:

  • Jautājumu gadījumā par Eiropas Savienību, aicinām zvanīt uz Europe Direct informācijas dienesta bezmaksas kontakttālruni 00 800 6789 1011 (latviešu un angļu valodā). Ja vēlaties savu jautājumu par Eiropas Savienības kompetencē esošiem jautājumiem uzdot rakstiski, aicinām aizpildīt šo  saziņas veidlapu.  
  • Informatīvu vizīšu Eiropas Savienības mājā un citu izglītības aktivitāšu pieteikšanas gadījumā rakstiet e-pastu uz [email protected].
  • Par sadarbību ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību aicinām rakstīt e-pastu uz [email protected]. Par sadarbību ar Eiropas Parlamenta biroju aicinām rakstīt e-pastu uz [email protected].
  • Lai pieteiktos Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā aktualitātēm, aicinām rakstīt e-pastu uz [email protected] ar norādi “Vēlos saņemt jaunumu vēstuli”

Lai uzzinātu par jaunumiem un aktualitātēm, aicinām apmeklēt Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā mājaslapu un sekot līdzi informācijai sociālajos tīkos Facebook un X.

Vairāk informācijas par Europe Direct centriem un Eiropas Savienības dokumentācijas centriem Latvijā, skatīt šajā kartē.

Plakats_izmainas