Ievietots: 17. Oktobris, 2022
Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos bezmaksas vebināriem par projektu rakstīšanu un ES finansējuma piesaisti iesācējiem šajā jomā.

Vebinārs sastāvēs no 2 nodarbībām, kurās varēs iegūt vērtīgas zināšanas par ES fondu projektu administratīvajiem, saturiskajiem un finanšu jautājumiem, kā arī dos ieskatu aktuālajos projektu konkursos.
Nodarbības notiks šā gada 19. oktobrī un 26. oktobrī plkst. 16.00 – 18.00. Vēršam uzmanību, ka dalībnieku skaits vebināros ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties savlaicīgi, izmantojot pieteikšanās saiti: https://ej.uz/projektuvebinars

Vebināra saturu veido šādi tematiskie loki:

  1. Pieteikuma saturiskā izstrāde īpaši izceļot biežākās problēmdaļas.Šajā tēmā tiks apskatīts pašu projektu pieteikums, to pamata struktūra, aizpilde, nosacījumi sagatavojot projektus u.c.
  2. Budžeta izstrāde, lietvedība un dokumentu izstrāde projektos, personālvadība, riski u.c. Tēmā tiks skatīti budžeta izstrādes principi, kā arī attiecīgi dažādu veidu līgumi, kādus slēdz projektos un ar tiem saistītos nodokļus. Tāpat tiks izskatīti lietvedības jautājumi projektos, arī noskaidrots, kā aprakstīt riskus pieteikumā un kā, īstenojot projektu, laikus identificēt riskus un maksimāli mazināt jeb novērst. Tiks informēts par aktuālajiem projektu konkursiem.


Vebinārus vadīs pieredzējusī projektu vadītāja, biedrības "Sadarbības platforma" valdes
priekšsēdētāja Lauma Celma.

Vebinārus organizē Eiropas Savienības māja - vieta, kur satikties un veidot Eiropu. ES māja ir Eiropas Komisijas pārstāvniecības projekts ar mērķi padziļināti informēt un nodrošināt jaunu zināšanu apguvi par Eiropas Savienības prioritātēm, organizēt pieredzes apmaiņas pasākumus, un veicināt diskusijas par Eiropas Savienības nākotni.