#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

 • #
 • #
 • #
 • #
Eiropas eksāmens

Kas ir Eiropas eksāmens?

 • „Eiropas eksāmens” ir Tava iespēja nesēdēt malā ar popkorna turzu, domājot, cik gan tā filma ir garlaicīga, bet gan KĻŪT PAŠAM PAR REŽISORU!
  Režisors pats domā, zina, dara un iegūst.
  Domā - izlem piedalīties!
  Zini - papildini zināšanas www.esmaja.lv/eiropas_eksamens
  Dari - 9.maijā kārto eksāmenu
  Iegūsti - pārliecību par sevi, līdzdalības sajūtu un foršas balvas!
   
 • ”Eiropas eksāmens” notiek 9. maijā no plkst. 08.00 līdz 21.00 tiešsaistē mājaslapā www.esmaja.lv. Katrs dalībnieks saņem Apliecinājumu par dalību un uzzina iegūto punktu skaitu. 5 labākajiem katrā vecuma grupā - lieliskas balvas!
   
 • „Eiropas eksāmenā” ir iekļauti  jautājumi par ES vēsturi un attīstību, institūcijām, Latvijas dalību ES, jauniešu iespējām, ikviena iedzīvotāja saikni ar Eiropas Savienību u.c. Eksāmena jautājumi tiek dalīti 4 vecuma grupās: 5.-6.klase (20 jautājumi), 7.-9.klase (20 jautājumi), vidusskola un pieaugušie (30 jautājumi). Eksāmena kārtošanai dotas 20 minūtes.

 

Kā piedalīties?

"Eiropas eksāmenu" kārtosim 9.maijā no plkst. 8:00 līdz 21:00  mājas lapā www.esmaja.lv.

Eksāmenu var kārtot ikviens interesents, atbilstoši savai vecuma grupai: 5.-6.klase, 7.-9.klase, vidusskola vai pieaugušie.

"Eiropas eksāmenā" katrs dalībnieks piedalās individuāli, vienu reizi, reģistrējoties un norādot savu e-pasta adresi, novadu, pilsētu, vārdu un uzvārdu.

Pēc eksāmena nokārtošanas, uz norādīto e-pasta adresi dalībnieks saņem Apliecinājums par dalību eksāmenā un informāciju par iegūto punktu skaitu.

Uzvarētāji tiks publiski paziņoti 10.maijā. Apbalvošanas ceremonija notiks 15.maijā ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Veiksmi!

 

 

Eiropas eksāmens

Tradicionāli Eiropas dienā, 9. maijā, ikviens Latvijas iedzīvotājs tiek aicināts piedalīties „Eiropas eksāmenā”. Eksāmens notiek tiešsaistē www.esmaja.lv no plkst. 8:00 līdz 21:00 un pagājušajā gadā to kārtoja 11 819  dalībnieki. 

 

 

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties