#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Zinātnes kafejnīca
BNS
Ja Zemei bīstami pietuvotos kāds liels asteroīds un pastāvētu draudi, ka tas Zemē varētu ietriekties, to no Zemes varētu novirzīt ar atombumbas palīdzību, Zinātnes kafejnīcas diskusijā Eiropas Savienības mājā par Saules sistēmas mazajiem ķermeņiem, to atklāšanu un draudiem Zemei, teica Latvijas Universitātes Astronomijas institūta pētnieks Ilgonis Vilks.
, 11. janvāris
LZA, Maija Bundule
Kafejnīcas vakara sarunu temats būs veltīts kosmosa izpētes jautājumiem. Vispārzināms ir fakts, ka pirms apmēram 65,5 miljons gadiem notika tā saucamā masveida krīta-terciāra izmiršana, kurā bojā gāja dinozauri un daudzas citas dzīvnieku sugas. Valdošā hipotēze saka, ka šīs katastrofas iemesls bija Zemes sadursme ar asteroīdu. Dažādu mērogu kosmiskās katastrofas notika un notiks. Mums ir izdevies novērot komētu sadursmi ar planētām un Sauli. Arī Zeme glabā sevī daudzas...
, 04. janvāris
LZA
Zinātnes kafejnīca ceturtdien, 22.novembrī plkst. 18:00 Eiropas Savienības mājā Sarunu istabā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā ”Inteliģentie roboti, viedie sensori un to tīkli”.
, 19. novembris
LZA
Kafejnīcas vakara sarunu temats būs veltīts kosmosa izpētes jautājumiem un konkrēti dzīvības izcelsmes problēmai. Vai mēs šobrīd varam atbildēt uz jautājumu - kā radusies dzīvība?
, 24. septembris
EKP
Otrdien, 15.maijā plkst. 18:00 Eiropas Savienības mājā Sarunu istabā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā kafejnīcas vakara sarunu temats būs veltīts dabā notiekošajām klimata izmaiņām un to ietekmei uz vides bioloģisko daudzveidību.
, 07. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties