#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ziemassvētki
ES māja
Lai sajustu svētku gaidīšanas burvību un iepazītu Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas un kultūru Zviedrijā, Vācijā un Latvijā, ES māja, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicina ikvienu interesentu 19. decembrī plkst. 17.00 apmeklēt pasākumu „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem”.
, 12. decembris
Eiropas Savienības māja
Eiropas Savienības māja aicina ikvienu interesentu 17.decembrī no plkst. 16 līdz 18 apmeklēt pasākumu „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem” un iepazīt svētku svinēšanas tradīcijas un kultūru Zviedrijā, Polijā, Itālijā un Francijā. Stāstu vakars notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 10. decembris
ES māja
Otrdien, 16.decembrī plkst.18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz Ziemassvētku koncertu, kurā uzstāsies talantīgi Latvijas jaunieši, starptautisku konkursu laureāti.
, 10. decembris
ES māja
ES māja sadarbībā ar Polijas, Spānijas un Zviedrijas vēstniecībām ikvienu interesentu 17.decembrī aicina uz Ziemassvētku sajūtu pasākumu „Eiropa gatavojas Ziemassvētkiem”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, pulksten 11:00.
, 13. decembris
ES māja
ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu (PDF) aicina bērnus un viņu vecākus 14.decembrī no 11:00 – 13:00 apmeklēt Ziemassvētkiem veltīto radošo darbnīcu „Gatavosim dāvanas”. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.
, 20. novembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties