#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Viedokļi
Eiropas Savienība (ES) Lisabonas līguma 208.pantā ir noteikusi, ka tā savā darbībā ņems vērā attīstības valstu intereses. Taču nevalstisko organizāciju pētījums, kas tika publiskots pagājušajā nedēļā, rāda, ka tas ne vienmēr tiek pildīts.
, 14. novembris
Eiropas brīvprātīgā darba gada izskaņā, aizdomājos, cik ierasti šodien ir runāt par brīvprātīgajiem! Atceros, kad man bija 15 gadi (tātad 10 gadus atpakaļ) par to fanoja salīdzinoši šaura cilvēku grupa. Jaunatnes NVO vidē diezgan bieži kaldinājām Napoleona plānus par to, ka popularizēt brīvprātīgas iniciatīvas jauniešu vidē un kā pārliecināt vecākus un skolotājus, ka tas ir vērtīgi pavadīts laiks.
, 31. oktobris
20.oktobrī Kuldīgā notika pirmais Informatīvās kampaņas “KLP - rītdiena sākas šodien” seminārs. Semināra mērķis bija informēt lauksaimniekus un lauku iedzīvotājus par kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) pamatprincipiem un Eiropas Komisijas priekšlikumu par KLP reformu, aktīvi iesaistīt lauksaimniekus diskusijās par KLP nākotni, jo KLP nākotni mēs veidojam jau šodien!
, 26. oktobris
2011. gada 14. jūlijā es biju Somālijā. Es redzēju desmitiem bērnu, kurus mātes turēja savās rokās un kuri gaidīja īpaši barojošu pārtiku, ko bija piegādājušas nevalstiskas organizācijas (NVO). Pirms tam, 2011. gada februārī, es biju Adisabebā, kur es apmeklēju Etiopijas izejvielu biržu – tirdzniecības vietu, kas ir savienota ar Čikāgas un citām svarīgākajām izejvielu biržām un kuras mērķis ir padarīt Etiopiju par pasaules mēroga izejvielu tirgu. Pa to laiku ,,arābu pavasara" gaitā tika gāzti...
, 21. oktobris
Šeit, Utrehtā, esmu piedzīvojusi dažādus patīkamums brīžus un notikumus. Iepriekš jau rakstīju, ka viens no ārpusnodarbību pulciņiem, kur esmu pieteikusi savu dalību, ir labdarības komiteja jeb HumanCo – tā rīko dažādus pasākumus, lai vāktu ziedojumus nevalstiskām organizācijām.
, 11. oktobris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties