#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Vide
ES māja
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija un partneri - Rēzeknes novada pašvaldība, Ludzas pašvaldība, Līvānu pašvaldība, Madonas pašvaldība, biedrība „Latvijas Inovatoru apvienība”, biedrība „Biomasas Tehnoloģiju centrs” rīko forumu „Latvijas ilgtspējas dimensijas – izglītoti cilvēki un dabas vērtību saglabāšana”, kas notiks 2016. gada 25.novembrī plkst.11:30 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (Atbrīvošanas aleja 115).
, 15. novembris
ES māja
      No 14.aprīļa līdz 14.maijam Eiropas Savienības mājā, 2.stāvā, ikviens var aplūkot biedrības "homo ecos:" un fotogrāfa Dāvja Drazdovska kopīgi veidoto fotoizstādi [cilvēks:daba].
, 15. aprīlis
BNS
Dabas aizsardzība nav pretrunā ar Latvijas attīstību un ekonomikas izrāvienu, uzskata vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (Zatlera Reformu partija). Ministrs otrdien uzrunāja vides aizstāvjus, jo šogad tiek atzīmēta Latvijas dabas aizsardzības simtgade – 1912.gadā tika izveidota pirmā īpaši aizsargājamā dabas teritorija Latvijā – Moricsalas rezervāts. Šogad aprit arī apaļas gadskārtas kopš noteiktas citas aizsargājamās...
, 25. aprīlis
EKP
Nākošnedēļ, 18.aprīlī no plkst.13.00 līdz 16.00, ES mājā Aspazijas bulvārī 28 notiks informatīvs seminārs “Pieredze, instrumenti un iespējas zaļo ideju īstenošanai”, kurā aicināti piedalīties pašvaldību un uzņēmumu pārstāvji, kuriem ir padomā efektīvas zaļās idejas un kuri meklē iespējas tās īstenot un attīstīt.
, 13. aprīlis
EPIB
11.aprīlī plkst. 15.30 – 17.30 ES māja aicina uz diskusiju „Zaļā pārvietošanās”.  Pirms diskusijas klātienē varēs apskatīt elektriskos velosipēdus un elektromobīļus. Latvijas Vides zinātnes studentu apvienība turpina diskusiju ciklu „Pilsētvides plānošana”, un trešā diskusija par videi draudzīgu pārvietošanos notiks ES Mājā, Rīga, Aspazijas bulvārī 28.
, 04. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties