#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
uzņēmējdarbība
ES māja
  Aicinām topošos un esošos uzņēmējus, kas vēlas uzsākt savu ražojumu pārdošanu internetā, 25.februārī no plkst.15.30 līdz 18.00 apmeklēt bezmaksas informatīvo semināru „Kā sākt pārdot internetā? Padomi un uzņēmēju pieredzes stāsti”. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 18. februāris
LETA
  Lai iegūtu atbalstu biznesa sākšanai, būtiski ir spert pirmo soli un pieteikties konsultācijai, seminārā „ES atbalsts biznesa uzsākšanai – aktualitātes un pieredzes stāsti” stāstīja uzaicinātie eksperti.
, 25. februāris
ES māja
Aicinām jaunos un topošos uzņēmējus 24.februārī no plkst.16:00 līdz 18:00 apmeklēt bezmaksas semināru par Eiropas Savienības (ES) atbalsta programmām biznesa uzsākšanai. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 25. februāris
ES māja
Mazuļa ienākšana ģimenē ne tikai nozīmē ierastā dzīves ritma maiņu, bet arī paver plašas iespējas un izaicinājumus. Semināra „Jaunie vecāki uzņēmējdarbībā” ietvaros interesentiem būs iespēja iepazīties ar iedvesmas pilniem un varošiem jaunajiem vecākiem, kā arī uzzināt par savām iespējām uzsākt uzņēmējdarbību. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 16.janvārī no 10:30 – 13:00.
, 10. janvāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties