#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Prakses kalve
ES māja
  Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties Eiropas Savienības mājas nodarbību ciklam PRAKSES KALVE 2018. Konkursa kārtībā izvēlētiem 25 mērķtiecīgiem un motivētiem jauniešiem būs iespēja četrus mēnešus katru nedēļu apmeklēt augstvērtīgas nodarbības.
, 01. oktobris
ES māja
  Eiropas Savienības māja izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam "Prakses kalve 2017". Aktīvi un zinātkāri jaunieši vecumā no 16 gadiem aicināti pieteikties līdz 22. oktobrim.
, 28. septembris
ES māja
Ja esi jaunietis vecumā no 16 gadiem līdz 30 gadiem, līdz 23. oktobra plkst. 23:59 uz e-pastu esmaja@esmaja.lv iesūti motivācijas vēstuli, kurā apraksti iegūto izglītību un pieredzi sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī mērķus un motivāciju dalībai nodarbību ciklā uzņēmējdarbības un komunikācijas prasmju attīstīšanai "Prakses kalve 2016".
, 21. oktobris
ES māja
Eiropas Savienības māja no 19.oktobra līdz 28.oktobrim izsludina pieteikšanos izaugsmes nodarbību ciklam PRAKSES KALVE, kurā jaunieši bez maksas desmit dažādās nodarbībās profesionālu lektoru vadībā varēs iegūt vērtīgas un turpmākās karjeras veidošanā noderīgas zināšanas un prasmes.
, 19. oktobris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties