#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pasākumi bērniem
ES māja
  Aicinām bērnus un viņu vecākus uz bezmaksas radošajām darbnīcām, kas sadarbībā ar robottehnikas skolu „Alfarobot” Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks martā, aprīlī un maijā – katra mēneša otrajā sestdienā no plkst. 11.00 līdz 12.30. Lai demonstrētu zinātnes aizraujošo dabu un dotu iespēju bērniem kopā ar vecākiem sestdienās vērtīgi pavadīt laiku, kopā darot un mācoties, ES mājā notiks trīs radošās darbnīcas.
, 02. marts
ES māja
ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu (PDF) aicina bērnus un viņu vecākus vasaras brīvlaikā apmeklēt radošās darbnīcas par Eiropas Savienību un vides aizsardzību. Radošās darbnīcas notiks no 11:00 – 13:00 27.jūnijā, 18.jūlijā un 29.augustā ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.
, 06. jūnijs
ES māja
ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fondu (PDF) aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Kā ikdienā dzīvot videi draudzīgi?”. Pasākums notiks sestdien, 20.aprīlī, pulksten 11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.
, 11. aprīlis
ES māja
Piektdien, 1.jūnijā no plkst.10.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā bērniem visas dienas garumā būs iespēja piedalīties Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītos pasākumos un radošajās darbnīcās.
, 28. maijs
EKP
Atzīmējot Starptautisko Bērnu aizsardzības dienu, Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, 1. stāvā) mākslas spēļu „Eiropas gadalaiki bērniem” ietvaros 2. jūnijā plkst. 12.00,  notiks pasākums bērniem un ģimenēm „ES mājā viesojas cirks!”.
, 23. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties