#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pasākumi
ES māja
Šodien, 29.novembrī, ES mājā notika konkursa „ES erudīts 2013” fināls, kurā piedalījās 16 studenti, pārstāvot 10 Latvijas augstākās izglītības iestādes. Uzvaru konkursā un titulu „ES erudīts 2013” izcīnīja Latvijas Universitātes studente Maija Locāne.
, 29. novembris
ES māja
Šī gada 27. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Eiropas Savienības māju rīko semināru "Latvijas kultūras saglabāšana 21.gadsimtā – kā tas tiks izdarīts?" Seminārs notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28. Sākums pulksten 15:00
, 25. novembris
ES māja
2013.gada 1.jūlijā Horvātija kļūs par 28. Eiropas Savienības (ES) dalībvalsti, un par godu šim notikumam ES māja (Aspazijas bulvārī 28) piedāvā noskatīties vienu no Horvātijā populārākajām filmām “Tko pjeva, zlo ne misli” (aptuvenais tulkojums latviešu valodā: kurš dzied, tas nedomā ļaunu). Seansa sākums – pirmdien, 1.jūlijā, pulksten 18:00.
, 28. jūnijs
Youth on The move
„Jaunatne kustībā” @ Positivus
, 14. jūnijs
BNS
Ārlietu ministrija iedzīvotājus, kuri nolēmuši doties ceļojumus, aicina neuzķerties uz piedāvājumu iesaistīties fiktīvās laulībās, kā arī narkotiku kontrabandā, pasākumā par drošu ceļošanu Eiropas Savienības mājā sacīja Ārlietu ministrijas pārstāvis.
, 11. jūnijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties