#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Nedēļas iedvesma
***
Stingri nenošķirot biznesu no politikas, agrāk vai vēlāk var sākties interešu miksēšana. Bet pēc tam nezin no kurienes rodas ofšori. . . Jānis Vilnītis, AS "Liepājas papīrs "prezidents intervijā žurnālam "Ražots Latvijā".
, 28. septembris
Pašreizējā neskaidrajā pasaules situācijā, kad notiek lieli konflikti, šausmīgas dabas katastrofas, kad nezinām, ko nesīs nākamā vasara – vai Eiropu atkal izdedzinās karstums -, mēs te dzīvojam tādā Dieva dotā vietā – brīnišķīgā oāzē, kur ir skaista daba, tīrs gaiss un ir ūdens, varam audzēt labību un visu ko, pabarot ne tikai savu tautu ar te izaudzēto, bet arī kādu daļu no pārējās pasaules, ja vien laukus nebūtu paši aizlaiduši. (Foto: Irēna Bērza, Citāts no žurnāla "Ražots Latvijā" 2011.g....
, 06. maijs
###
Ļauj, lai darbs tevi māca. Kad tu būsi viņu uzvarējis, tad varēsi viņu mācīt! /Anna Brigadere/
, 17. marts
***
Šis gads Latvijas pārtikas ražotājiem būs labākais, kāds jebkad bijis. Krīze ir pārvarēta. Latvijas tirgū sākusies augšupeja. SIA Pure Food preces ceļo uz 14 pasaules valstīm, pēdējā gada laikā klāt nākušas ASV un Ķīna. . . . Aivars Žimants, SIA Pure Food padomes pr-js.
, 09. februāris
ES Māja
Es zinu, ka Dievs man neuzdos nepaveicamo. Vien gribētu, lai Viņš tik daudz man neuzticētos. Māte Terēze
, 26. janvāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties