#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Mācību materiāli
EKP
  Lai nodrošinātu pedagogiem iespēju par Eiropas Savienību runāt skolēniem saprotamā un interesantā veidā, maijā visā Latvijā notika semināri par mācību līdzekli „Iepazīsti Eiropas Savienību un izmanto savas iespējas”. Kopumā Latvijā notika pieci semināri, kuros piedalījās vairāk nekā 100 pedagogu.
, 28. maijs
EKP
  Šodien, 25.maijā, iznācis atjaunotais mācību līdzeklis „Iepazīsti Eiropas Savienību un izmanto savas iespējas”. Tā galvenais uzdevums - veicināt Eiropas Savienības (ES) jautājumu plašāku integrāciju vispārējās izglītības mācību saturā. Tas izstrādāts Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā.
, 26. maijs
EKP
Latvijas prezidentūras ES Padomē laikā izstrādāts mācību līdzeklis „Iepazīsti Eiropas Savienību un izmanto savas iespējas”, kura galvenais uzdevums un mērķis - ES jautājumu plašāka integrācija vispārējās izglītības mācību saturā. Ar mācību līdzekli jau nākamnedēļ semināros iepazīsies Latvijas skolu pedagogi.
, 21. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties