#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Latvijas prezidentūra ES
Saeimas Preses dienests
Pirmdien, 15.februārī, Saeimā notika konference „Eiropas Savienība: Latvijas prezidentūras nozīme”. Konferenci rīkoja Saeimas Eiropas lietu komisija sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Eiropas Parlamenta Informācijas biroju Latvijā un Latvijas Ārpolitikas institūtu.
, 15. februāris
Linda Jākobsone, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts
Izdos Latvijas prezidentūrai veltītu pastmarku Rīga, 2014.gada 30.decembris. 2015.gada 6.janvārī VAS “Latvijas pasts” sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu iepazīstinās ar prezidentūrai veltītu pastmarku.
, 30. decembris
Latvijas Ārpolitikas institūts
Vairāk nekā 40 eksperti no Latvijas un visas ES vērtēs gaidāmo Latvijas prezidentūru: mediju pārstāvji aicināti arī uz preses brīfingu.
, 03. decembris
Eiropas Parlamenta informācijas birojs
  4. decembrī, pl. 14:30-16:00, viesnīcā Tallink (Elizabetes ielā 24) ar Eiropas Parlamenta Informācijas biroja atbalstu notiks ikgadējai Saharova balvai veltīta diskusija par ES un tās partneru attiecību dinamiku, kā arī cilvēktiesību, brīvības un demokrātijas nozīmi pašreizējā drošības un ekonomikas ainā.
, 03. decembris
BNS
Latvija kā maza valsts nevar atļauties garu prioritāšu sarakstu 2015.gaidāmajai prezidentūrai Eiropas Savienības (ES) Padomē, tādēļ ir svarīgi vienoties par dažām skaidrām un reāli īstenojamām prioritātēm, trešdien diskusijā ES mājā atzina vairāki ES jautājumu eksperti.
, 30. augusts
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties