#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Latvija desmit gadus ES
BNS
    Pēdējo gadu laikā samazinājies to cilvēku skaits, kuri nav varējuši atļauties medicīnisko palīdzību, kad tā bijusi vajadzīga, teikts "Providus" pētījumā par Latvijas dalības Eiropas Savienībā desmitgadi, kas tika prezentēts Eiropas Savienības (ES) mājā.
, 08. maijs
EKP
  Meklējot atbildes uz diskusijas jautājumu, Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS 2014.gada 6.maijā aicināja uz atklātu diskusiju ES mājā – Rīgā, Aspazijas bulvārī 28 par Latvijas dalības ES desmitgades izvērtējumu. Diskusijas pamatā bija publikācija par Latvijā notikušajām izmaiņām 10 sabiedrības attīstībai nozīmīgās jomās - labklājībā, darba tirgū un uzņēmējdarbībā, izglītībā, lauksaimniecībā un zivsaimniecībā, vidē un enerģētikā, veselībā, migrācijā un integrācijā, iek...
, 28. aprīlis
EKP
  Maija sākumā Latvijā tiek atzīmēta "Eiropas nedēļa", kas šogad sāksies 1. maijā, kad Latvija atzīmē tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā, un noslēgsies 9.maijā, kad visā Eiropas Savienībā svin Eiropas dienu. Pasākumus par godu Latvijas 10 gadiem ES Latvijas pilsētās un novados meklējiet www.esmaja.lv LV10ES pasākumu kalendārā.
, 03. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties