#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Konkurss
ES māja
9.maijā, Atvērto durvju dienā, gandrīz tūkstotis skolēnu un skolotāju no dažādām Latvijas pilsētām devās „ceļojumā” pa Eiropas Savienību. Durvis interesentiem vēra 44 dažādas organizācijas.
, 10. maijs
ES māja
  No šodienas skolēni var sākt iesniegt savas darbus Atlants.lv rīkotajā eseju konkursā, kura tēma šogad ir: “Es un ES”! Konkurss norisināsies līdz 2017. gada 10. martam. Uzvarētāju noteiks vienlīdzīgs kompetentas žūrijas un sabiedrības balsojums. Konkursa balvu fonds pārsniedz 1500 Eiro, apbalvojumus saņem ne tikai skolēni, bet arī viņu skolotāji!
, 19. septembris
EKP
  Šodien atklāta jau par tradīciju kļuvušā Atlants.lv skolēnu eseju konkursa šī gada tēma: “Es un ES”! Konkurss norisināsies no 2016. gada 19. septembra līdz 2017. gada 10. martam. Uzvarētāju noteiks vienlīdzīgs kompetentas žūrijas un sabiedrības balsojums. Konkursa balvu fonds šoreiz pārsniedz 1000 eiro.
, 07. septembris
EKP
  Konkurss “European Green Leaf” ir domāts pilsētām, kur iedzīvotāju skaits ir no 20 000 līdz 100 000. Tā mērķis ir izteikt atzinību pilsētām, kas spējušas panākt izaugsmi videi draudzīgā veidā un stiprināt "zaļu" dzīvesveidu. Pilsētas – konkursa laureātes iedvesmo citas pilsētas zaļai izaugsmei. Šobrīd var pieteikties konkursa otrajai kārtai. Par pieteikšanos var lasīt šeit:
, 23. jūlijs
EKP
  Lai veicinātu un attīstītu jauniešu zināšanas par energoefektīviem risinājumiem un to pielietojumu mūsdienu pasaulē, Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts ar “EuroNanoForum 2015” organizatoru atbalstu ir izsludinājis konkursu „Saules kauss 2015”. Pasākums notiks sestdien, 2015. gada 16. maijā AS “Sidrabe” uzņēmuma teritorijā, Krustpils ielā 17. Tā ietvaros skolēniem, izmantojot piešķirtos izejmateriālus vai/un sev...
, 12. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties