#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Koncerts
EKP
Festivāls ARTISSIMO sadarbībā ar ORIGO SUMMER STAGE un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā piedāvā koncertu par godu Latvijas prezidentūras ES Padomē noslēgumam.
, 01. jūlijs
EKP
  Pavasarī – plaukšanas un cerību laikā –  Hermaņa Brauna fonds atklās jau Trešo starptautisko jauniešu mūzikas festivālu Avanti!. Šo devīzi – „Uz priekšu!” –  īstenos talantīgie Latvijas mūzikas skolu un koledžu audzēkņi, Mūzikas akadēmijas studenti, kā arī ārzemju viesi.
, 08. aprīlis
ES māja
INFORMĀCIJA MEDIJIEM Festivāls AVANTI! 2015   Pavasarī –  plaukšanas un cerību laikā –  Hermaņa Brauna fonds atklās jau Trešo starptautisko jauniešu mūzikas festivālu Avanti!. Šo devīzi – „Uz priekšu!” –  īstenos talantīgie Latvijas mūzikas skolu un koledžu audzēkņi, Mūzikas akadēmijas studenti, kā arī ārzemju viesi.
, 06. marts
ES māja
Otrdien, 16.decembrī plkst.18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz Ziemassvētku koncertu, kurā uzstāsies talantīgi Latvijas jaunieši, starptautisku konkursu laureāti.
, 10. decembris
ES māja
ES māja 9.aprīlī pulksten 17:00 aicina apmeklēt vijolnieces Sarmas Skarbinikas un čellista Erkana Ozbeka koncertu. Koncertā tiks atskaņoti Johana Sebastiana Baha skaņdarbi vijolei un čellam, kā arī apmeklētājiem būs iespēja vairāk uzzināt par komponista biogrāfiju.
, 02. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties